Haberkonya.com -
  :. Haberler
  Bilişim
  Dünya
  Eğitim
  Ekonomi
  Kültür Sanat
  Politika
  Sağlık
  Spor
  Yaşam

  :. Gruplar
  Hava
  Söyleşiler
  Yazarlar

''İlk defa kadro dışı bırakıldım''
2009/02/12 11:35
''İlk defa kadro dışı bırakıldım''


Konyaspor'da teknik heyetin raporu doğrultusunda süresiz kadro dışı bırakılan Fahri Tatan, futbol hayatında ilk kez kadro dışı kaldığını söyledi.

Sezon başında yaklaşık 2.5 milyon TL maliyetle Konyaspor'a transfer olan Fahri, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çok zor günler geçirdiğini belirtti.

Fahri, teknik heyetin raporu doğrultusunda yaklaşık 15 gün önce kadro dışı bırakıldığını hatırlatarak, PAF takımıyla birlikte antrenmanlara çıktığını ifade etti.

Kadro dışı kalmasına çok üzüldüğünü vurgulayan Fahri, şunları kaydetti: ''Futbol hayatımda ilk defa kadro dışı kaldım. Bugüne kadar Fenerbahçe, Beşiktaş, ve Konyaspor'da kimseye karşı en ufak bir saygısızlığım olmadı. Yöneticilere, teknik kadromuza ve futbolcu arkadaşlarıma karşı hiçbir olumsuz davranış sergilemedim. Buna rağmen kadro dışı bırakıldım. Yöneticiler bana kötü performans nedeniyle kadro dışı bırakıldığımı söylediler. Ancak, ligde 17. haftaya kadar oynadığımız her maçta görev aldım. Üstelik kötü performans gösterdi diye bir futbolcu kadro dışı bırakılacaksa, Türkiye'de oynatacak futbolcu bulamazsınız. Ben nedensiz yere kadro dışı bırakıldığımı düşünüyorum.''

Fahri, kadro dışı kaldıktan sonra kulüpten hiçbir yetkilinin kendisiyle görüşmediğini anlatarak, ''Bana kulüpten hiçbir yetkili tek kelime söylemiyor. Ben de kimseye bir şey sormuyorum sadece bekliyorum. Ara transfer döneminde teklifler geldi. Ancak yönetim satmadı. Satmaya gelince satmıyorlar, oynatmaya gelince oynatmıyorlar. Çok anlamsız ve üzücü olaylar yaşıyorum'' dedi.

Halen Konyaspor'un futbolcusu olduğunu vurgulayan Fahri, PAF takımıyla düzenli olarak antrenmanlara çıktığını, formunu koruduğunu ve sürekli kendini motive etmeye çalıştığını sözlerine ekledi.

Haber Hakkındaki Yorumlarınız
Şu ana kadar yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

 

:. Spor Haberleri
[:.:]
Fener maçının ayıpları…
Lokman Koyuncuoğlu
Ve Viyana düştü
Taner Aydın
Final oynasaydık…
Hakan Bahçeci
Sarısını yitirdi Fener
Mustafa Kara
Merhaba Konyaspor
Mustafa Tatlısu
Yakalayın Paçasından…
Murat Can
:. Siz ne dersiniz?
 

Bu Site Konda İletişim ve Medya Grubunundur.
E-Posta: bilgi@haberkonya.com