Haberkonya.com -
  :. Haberler
  Bilişim
  Dünya
  Eğitim
  Ekonomi
  Kültür Sanat
  Politika
  Sağlık
  Spor
  Yaşam

  :. Gruplar
  Hava
  Söyleşiler
  Yazarlar

Alpacino Kurtlar Vadisi'ne girecek mi?
2005/06/30 12:24
Alpacino Kurtlar Vadisi'ne girecek mi?

Kurtlar Vadisi yeni sezonda Kanal D'de olacak. Yönetmenliği Serdar Akar'a, senaryosu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'e ait olan, Necati Şaşmaz, Özgü Namal ve Gürkan Uygun gibi isimlerin rol aldığı dizinin son 14 bölümü önümüzdeki Eylül'de Kanal D'de yayınlanacak. Dizinin ardından, yine Kanal D ile ortak olarak, Ocak'ta vizyona girecek olan Kurtlar Vadisi sinema filmi ve yeni bir dizi projesi hazırlanacak. Basın toplantısında konuşan Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı, Kurtlar Vadisi'nin transferinden mutlu olduklarını söyleyerek, ''Arkadaşlarımızla gerek Kurtlar Vadisi, sinema filmi ve yeni bir proje için uzun soluklu biraraya geldik. Dolayısıyla bu sadece Kurtlar Vadisi ile sınırlı değil, uzun vadeli bir anlaşma yapmış bulunuyoruz'' dedi.

Dizinin senarist ve yapımcılarından Raci Şaşmaz ise, ''Kurtlar Vadisi için bir 14 bölümümüz var. Bu 14 bölüme Kanal D'de başlayacağız. Arkasından da film projemiz var. Ayrıca başka bir dizi ile daha Kanal D'de olacağız.''dedi.

Dizinin diğer senaristi ve yapımcısı Bahadır Özdener ise, izleyiciye çok şey borçlu olduklarını aktararak, ''Sevildik, alaka gördük. Her hafta dinamizm arttı. Bu sevgi, destek sayesinde Kurtlar Vadisi'nin filmine imza atacağız. Ocak ayında vizyona girecek, daha sonra da Kanal D'de seyirciyle buluşacak bir filme imza atma cesaretini kadirşinas Türk halkından bulduk.'' diye konuştu.
Dizinin son 4 bölümü için Baba serisinde de oynayan aktör Al Pacino ile görüştüklerine dair soruyu yanıtlayan Özdener, ''Al Pacino ile temasımız var ama biz üslup olarak, mesele katileşmeden isimleri teyit etmeyeceğiz. Çünkü bizim için, mesele x starın dizimizde olması değil, dizi konsepti ve oynayacağı rol kişiliği ile kimin buluşacağıdır. Biz herhangi bir rol için şu oynamalıdır dersek, onu oynatacak güce sahibiz'' dedi.

Polat'ın ölüp ölmeyeceği sorularını da cevaplayan Özdener, ''Evet yaşayacak. Ama mesele o tabuttan nasıl çıkacağı'' dedi.

Kanal D'nin geçtiğimiz sezon Kurtlar Vadisi'ni transfer etmeye çalıştığı ancak transferin gerçekleşmediği haberlerinden sonra, bilindiği gibi Doğan grubundan Hürriyet'te, önce dizinin senaristlerinin tarikat üyesi olduğunu iddia edilmiş, ardından da Polat'ı canlandıran Necati Şaşmaz'ın asker kaçağı olduğu yazılmıştı.


Haber Hakkındaki Yorumlarınız
Şu ana kadar yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

 

:. Kültür Sanat Haberleri
[:.:]
Başka bir açıdan Mustafa
Lokman Koyuncuoğlu
Melekler şehri terk edince
Taner Aydın
Kalem ve kılıç
Mustafa Azılıoğlu
Yeşil taşı arıyorum
Memduh Nihat Ada
Ferhunde’nin Suçu Ne?
Hakan Bahçeci
Seninleyiz Banu Avar
Alev Ayyıldız
ASIM'IN NESLİ ve 120
Nadide Ü.Altıparmak
Konya’nın Meydanı neresi?
Mustafa Kara
Üstad hiç bir yerde böyle anılmadı
Abdullah Öksüz
Dinlerarası Diyalogmuş!
Mustafa Tatlısu
Bakın Şu Derde!
Murat Can
Türbe önünü ne yapmalı?
Nurettin Bay
:. Siz ne dersiniz?
 

Bu Site Konda İletişim ve Medya Grubunundur.
E-Posta: bilgi@haberkonya.com